Has Uzman Nakliyat Hakkında - Has Uzman Nakliyat
Mobil menü
Telefon
+90 (539) 923 6254
Email
info[@]hasuzmannakliyat[.]com
Adres
Antakya / HATAY

Has Uzman Nakliyat Hakkında

Anasayfa     >    Hakkımızda

Evden eve nakliyat sektöründe Antakya başta olmak üzere tüm ülke genelinde Evden Eve Nakliyat hizmeti veren  Has Uzman Nakliyat için güvenli taşımacılık her zaman ön plandadır.


Firmamız ile tanıştıktan sonra taşınmak artık çile olmaktan çıkıyor. Has Uzman Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızı titizlikle paketliyor, uzman ekiplerimiz araçlarımıza özenle yerleştiriyor ve yeni adrese güvenle taşıyoruz. Siz, taşınmak istediğinizde sadece Has Uzman Nakliyat'ı arayın. Gerisi bize kalmış.


Her zaman ilk hedefini müşteri memnuniyeti olarak belirleyen Has Uzman Evden Eve Nakliyat Evden Eve, Şehir İçi ve Şehirlerarası Nakliyat, Ofis Büro Nakliyatı alanlarında bu güne kadar hizmetini başarıyla sürdürmektedir.


Has Uzman Evden Eve Nakliyat olarak, taşıdığımız her eşyanın dünyanın en kıymetli eşyası olduğunu kabul eder ve bu anlayışla müşterilerimize kusursuz hizmet vermeyi ilke edinmişizdir. Daima yüksek standartlarda hizmet sunmayı, gereken her türlü yardım ve desteği tüm personelimizle birlikte vermeye, kalitesine ve en uygun fiyat politikası uygulayarak bu münasebetle sizlere yardımcı olmaktan büyük onur duyarız.


Has Uzman Nakliyat
Bekir TOPRAKÇI

Has Uzman Nakliyat Hakkında resmi
General Şükrü Kanatlı Mahallesi Hakkı Dedebeyoğlu Sokak 38/1 31040 Antakya / HATAY
Bekir TOPRAKÇI / +90 (539) 923 6254