Asansörlü Ev Taşıma - Has Uzman Nakliyat
Mobil menü
Telefon
+90 (539) 923 6254
Email
info[@]hasuzmannakliyat[.]com
Adres
Antakya / HATAY

Asansörlü Ev Taşıma

Anasayfa     >     Hizmetlerimiz     >     Asansörlü Ev Taşıma
Asansörlü Ev Taşıma resmi

Hatay Antakya'da asansörlü ev taşıma hizmeti sunan Has uzman nakliyat eşyalarınıza zarar vermeden taşınmanıza yardımcı olur.


Asansörlü ev taşıma hizmeti


Asansörlü ev taşıma hizmeti ile büyük eşyalarınıza zarar vermeden eviniz kaçıncı katta olursa olsun taşınmanızı sağlıyoruz.  Oturma grubu, yatak odaları ve salon takımlarını mobilyalarınıza zarar gelmemesi için demonte hale getiriyoruz. Küçük parçalara ayırdıktan sonra taşıma işlemi daha kolay olmaktadır. Büyük eşyalarınız apartmanızın asansörüne sığmayacağı için ve merdivenlerde hasar oluşabileceği için asansörlü aracımız ile taşınır.


Eşyalarınız asansörlü araçla taşındıktan sonra yeniden monte edilir ve evinize yerleştirilir. Bu sayede eşyalarınız çizilmez ve sorunsuz bir taşınma gerçekleştirmiş olursunuz.


Hatay Antakya'da Asansörlü Ev Taşıma Firması


Has uzman nakliyat Hatay Antakyada asansörlü araç ile eviniz kaçıncı katta olursa olsun eşyalarınızı evinize kadar taşır. Montaj işlemini yapar ve evinize yerleştirir. 


Asansörlü Araç Kiralama


Asansörlü araca ihtiyacınız varsa firmamız ile görüşebilir ve uygun fiyatlarla asansör kiralayabilirsiniz. İletişim numaramızdan ya da mail formu aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede talebinize dönüş yapılacaktır.

Tıkla Hemen Ara
Hizmetlerimiz
General Şükrü Kanatlı Mahallesi Hakkı Dedebeyoğlu Sokak 38/1 31040 Antakya / HATAY
Bekir TOPRAKÇI / +90 (539) 923 6254