Evden Eve Nakliyat - Has Uzman Nakliyat
Mobil menü
Telefon
+90 (539) 923 6254
Email
info[@]hasuzmannakliyat[.]com
Adres
Antakya / HATAY

Evden Eve Nakliyat

Anasayfa     >     Hizmetlerimiz     >     Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat  resmi

Evden eve nakliyat firması Has uzman taşımacılık geniş araçları ve profesyonel kadrosuyla uzun yıllar Antakya'da hizmet vermektedir.


Firmamızın merkezi Hatay Antakya'da bulunmaktadır. Hatay'ın tüm ilçelerine ve Hatay'dan Türkiye'nin her iline şehirler arası taşımacılık hizmeti de sunmaktadır.


Has uzman evden eve nakliyat firmasından hangi hizmetleri alabilirsiniz?


* Eşya paketleme hizmeti, * Evden eve nakliyat hizmeti, * Ofis ve iş yeri taşıma hizmeti, * Şehirler arası nakliyat hizmeti, * Şehir içi nakliyat hizmeti, * Asansörlü ev taşıma hizmeti.


Hatay'da hizmet verdiğimiz bölgeler; Antakya, Defne, Samandağ, Yayladağı, Altınözü, Reyhanlı, Kırıkhan. Bu bölgelerde evlerinizi istediğiniz yere taşıyabiliriz. Ancak, Evden eve taşımacılıkta merkezi Hatay'da olan evinizi Türkiye'nin istediğiniz yerine en uygun fiyatlarla ve en güvenli şekilde taşıyoruz. Has uzman nakliyat bölgenin önde gelen nakliyat firmalarındandır. Firmamızla iletişime geçmek için iletişim bölümünde yer alan numaralardan ya da iletişim formu aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.


Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?


Evden eve nakliyat fiyatı ne kadar? Evimi taşımak bana ne kadara mal olur diye düşünüyorsanız bu konuda net bilgiyi ancak sizlere görüşüp eşya miktarını ve taşınacak mesafeyi öğrendikten sonra verebiliriz.


Has uzman nakliyat sizler için en uygun aracı belirler ve en uygun fiyata evinizi ya da ofisinizi ister şehir içi ister şehirler arası garantili olarak taşır. Siz zamandan ve paradan tasarruf eder ve rahatınıza bakarsınız.

Tıkla Hemen Ara
Hizmetlerimiz
General Şükrü Kanatlı Mahallesi Hakkı Dedebeyoğlu Sokak 38/1 31040 Antakya / HATAY
Bekir TOPRAKÇI / +90 (539) 923 6254