Evden Eve Taşımacılık - Has Uzman Nakliyat
Mobil menü
Telefon
+90 (539) 923 6254
Email
info[@]hasuzmannakliyat[.]com
Adres
Antakya / HATAY

Evden Eve Taşımacılık

Anasayfa     >     Hizmetlerimiz     >     Evden Eve Taşımacılık
Evden Eve Taşımacılık resmi

Antakya'da evden eve taşımacılık sektörünün lider isimlerinden Has uzman nakliyat sizleri yormadan taşınmanıza yardımcı olmaktadır.


Evden Eve Taşımacılık Nasıl Yapılır?


Ev taşımak çok sık gerçekleşen bir olay olmadığı için daha önce yaşamış olduğunuz iyi ya da kötü tecrübeleri hatırlamayabilirsiniz. Eskiden taşınırken 3 - 5 tanıdık ve bir kamyonla ev taşıma işlerini gerçekleştiriyordunuz. Bu da yorulmanıza, strese girmenize, zaman kaybetmenize ve bazende eşyalarınızda maddi hasarlara neden oluyordu. Evden eve taşıma firmalarının bir çoğu profesyonel ve işin uzmanı kadrosuyla eşyalarınıza zarar vermeden ve sizleri yorulmadan çok kısa bir süre içerisinde taşınmanıza yardımcı olmaktadır.


1 - Evinizde ki Oda ve Eşya Sayısı Belirlenir


Evinizde ki oda sayısı ne kadar eşyanız olduğu konusunda taşıma firmasına bilgi verir. Bu sayede eşyalarınızın araç içerisinde ne kadar yer kaplayacağına ve kaç araç ihtiyacınız olacağına karar verebiliriz. Ayrıca taşınacak eşyalar için kaç personel ihtiyacımız olduğuna da karar veririz.


2 - Taşınmak İçin Gün Belirlenir


Evinizi taşımak için en uygun günü sizler belirlersiniz. Taşınmak isteyenler için en uygun günler genelde hafta sonu tercih edilir. Ancak ev taşıma firmaları hafta sonları daha yoğun olduğu için bizler hafta içi günlerini seçmenizi tavsiye ederiz. Nakliyat firmaları hafta içi çok yoğun olmadığı için sizlere daha fazla zaman ayırabilir. Genelde Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri evden eve taşıma firmaları daha müsait olur.


3 - Eşya Paketlemesi Yapılır


Eşyalarınız özenle paketlenir ve zarar vermeden araçlara yerleştirilir. Yine aynı özenle paketlenen kutular yeni evinize taşınır.


Evden eve taşıma işleminden önce nakliyat firmasına vermeniz gereken önemli bilgiler vardır. 
Eviniz kaçıncı katta? Evinizin olduğu sokağa kamyon ya da asansörlü araç girebilir mi? Apartmanınızda asansör var mı? Bu bilgiler firma için önemlidir.


Detaylı bilgi için iletişim sayfamızda ki telefon numaralarından ya da iletişim formu aracılığı ile bizlere ulaşabilir ve aklınızda ki tüm soruları sorabilirsiniz.

Tıkla Hemen Ara
Hizmetlerimiz
General Şükrü Kanatlı Mahallesi Hakkı Dedebeyoğlu Sokak 38/1 31040 Antakya / HATAY
Bekir TOPRAKÇI / +90 (539) 923 6254